Hakkımızda

Firmamız 1969 yılında Mustafa Uyar tarafından kurulmuştur. İnşaat, taahhüt, gayrimenkul değerlendirme uzmanlığı alanlarında hizmet veren Uyar İnşaat kalite yanlısı hizmet anlayışı sayesinde önemli inşaat projelerini gerçekleştirmiştir.

Firmamız 2000 yılında Isparta Uyar İnşaat San. Tic. Ltd. Şti adı altında kurumsallaşmıştır.

 

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak. Ekonomi, büyüme ve karlılığın önemine inanmak. En önemli sermayemizin insan kaynağı oldugunu vurgulamak.

Ahmet Uyar
İnşaat Mühendisi

1976 yılında Isparta da doğup ilk orta lise ve lisans öğrenimini burada tamamlamıştır. Süleyman Demirel Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 98 yılında derece ile mezun olmuştur. Askerlik görevini 1998 yılında İzmir Narlıdere de yerine getirmiştir.

Kadir Uyar
İşletme

1974 yılında Isparta da doğup ilk orta ve lise öğrenimini burada bitirmiş. lisans eğitimini 1996 yılında Ankara Gazi Üniversitesi iktisat bölümünde tamamlamıştır. Askerliğini 2001 yılında Erzurum da yerine getirmiştir.

Muhammed Said Uyar
Mimar

1986 yılında doğdu, ilk orta, lise ve lisans öğrenimini Isparta’da tamamlamıştır. 2009 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. 2008 yılında DB Mimarlık (Bünyamin DERMAN) ve EAA Mimarlık (Emre Arolat) ofislerinde stajlarını tamamlamıştır.